Warunki przyjęcia na studia:

Naukę na tym perspektywicznym kierunku studiów mogą podjąć wszyscy absolwenci szkół średnich. Nabór kandydatów prowadzony jest podobnie jak na wszystkie kierunki Politechniki poprzez rejestrację elektroniczną.

Studiując na kierunku Inżynieria Materiałowa masz możliwość rozwijania własnych zainteresowań, wyjazdów zagranicznych w ramach programu Socrates-Erasmus (stypendia, staże na uczelniach europejskich), wykonywania prac dyplomowych na uczelniach zagranicznych, uczestniczenia w pracach naukowo – badawczych prowadzonych w Instytucie Inżynierii Materiałowej, pracy w Studenckim Kole Naukowym. Dodatkowo możesz korzystać z całej infrastruktury sportowej i zaplecza kulturalnego naszej Uczelni.

Jeżeli jesteś zainteresowany studiami w miłej i przyjaznej atmosferze na kierunku Inżynieria Materiałowa, masz pytania lub wątpliwości, nie wahaj się i zadzwoń pod numer (+12) 628-34-50 lub napisz na adres mailowy inzynieriamaterialowa@pk.edu.pl. Odpowiadamy na wszystkie pytania i wątpliwości. Doradzimy przy ewentualnych trudnościach w przypadku rejestracji elektronicznej.

czytaj więcej »